Prodej bytů, rodinných domů, chat a chalup, pozemků a orné půdy

Prodáme i Vaši nemovitost

Vždy je naším cílem prodat za co nejvyšší cenu a co nejrychleji a to tak, abyste jako majitel nemovitosti měl bezstarostný prodej a byl spokojen

První schůzka

Nejdříve se sejdeme a představíme Vám naši práci. Odhadneme cenu Vaší nemovitosti a jak postupovat pro prodej za co nejvyšší cenu.

Příprava na prodej

Připravíme nemovitost na prodej, ať už je to posekání trávy na pozemku nebo uklizení bytu, všechno zařídíme.

Focení a videa

Krásné fotografie jsou samozřejmostí, ale k tomu ještě záběry z dronu, video prezentace – to už každý neumí.

Prodejní kampaň

O Vaší nemovitosti se bude vědět. Inzerce na realitních serverech, sociálních sítích, v místních novinách…

Proč svěřit Vaši nemovitost do prodeje právě nám?

Máte dojem, že prodej nemovitosti je o jednom inzerátu s pár fotografiemi? Myslíte si, že cena nemovitosti je daná a nemůže ji ovlivnit žádná placená inzerce na sociálních sítích a kvalitní prezentace? Myslíte si, že video prezentace nemovitosti je k ničemu? Máte dojem, že byt je před prodejem zbytečné vyklidit? Rádi Vám ukážeme, že je to jinak.

Jsme tým zkušených realitních specialistů. Naše prodejní strategie, fotoprezentace a videoprohlídky umí zaujmout kupující. Díky tomu prodáváme v krátkém čase a za maximální cenu. 

Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem bytů, rodinných domů, novostaveb, pozemků i orné půdy. Každá nemovitosti má svá specifika, proto je důležité znát dobře všechny okolnosti, abychom mohli skvěle řídit celý proces prodeje. 

Správné vytipování potenciálních kupujících je základ. Jednopokojový byt v centru u metra zaujme mladého úspěšného člověka. Třípokojový byt u přírody je jako stvořený pro rodinu s dětmi. Každou skupinu osloví jiný typ inzerce a jiná prezentace nemovitosti. Víme, které skupiny zájemců se hodí na daný typ nemovitosti. Abychom mohli nemovitost dobře prodat, musíme nejprve vědět, kdo si ji bude chtít koupit. Na základě toho pak ušijeme na míru takovou prezentaci, která zaujme danou skupinu. Díky tomu se nám také daří úspěšně nemovitosti prodávat.

Celý proces prodeje řídíme tak, abyste měli dokonalý přehled a zároveň, abyste si vše užívali. Starosti zůstávají na nás a vy můžete z pohodlí domova sledovat na webové stránce pod heslem, kdy se chystá další prohlídka se zájemci, s kým zrovna o prodeji jednáme, kde všude inzerujeme a kolik to stojí a tak dál.

Abychom Vám mohli poskytnout prémiový servis, spolupracujeme s advokátem, který se specializuje na realitní právo. Základem je u nás advokátní úschova, aby Vaše finance byly vždy v bezpečí. Mezi naše další spolupracovníky patří fotograf, designéři, experti na internetový marketing, programátoři, grafici a další.

Získali jste nemovitost z dědictví? Pomůžeme Vám s jejím prodejem tak, abyste neměli žádné starosti. Uvědomujeme si, o jak citlivou záležitost jde. V nemovitostech zůstávají všechny vzpomínky na naše milé. Najednou žádná z těch věcí nedává smysl a vyvstává otázka, jak s tím vším naložit. Pomůžeme Vám nemovitost připravit do prodeje. Chápeme, že je velice těžké nemovitost vyklidit, proto vše můžeme udělat za Vás. Zároveň tím uděláte dobrý skutek, poněvadž nepotřebné věci z pozůstalostí věnujeme Armádě spásy, kde jsou vděční za vše. Nemovitost připravíme do prodeje jak nejlépe to půjde, vymalujeme, vyklidíme a prodáme díky profesionální prezentaci za co nejlepší cenu. 

6 nej při prodeji s realitní kanceláří Reality PREMIER

Nejvyšší cena

Byty, domy, pozemky, to vše prodáváme za ceny vyšší než průměr. Naším cílem je co nejlepší cena pro prodávajícího a spokojený kupující.

Bezpečí

Díky využití špičkových právníků a letům zkušeností víme, co vše je třeba při nákupu a prodej ohlídat, aby se nemohlo nic stát. Jsme v tom s Vámi.

Otevřenost

Vždy budete mít všechny informace o stavu prodeje, jednáních s potenciálními kupci, inzerci a reklamě… Jednoduše o všem, tak abyste byli v klidu.

Žádné starosti

Snažíme se ze všech sil, aby všechny starosti byli na našich hlavách a pro vás byl prodej nemovitosti příjemnou zkušeností se skvělým výsledkem.

Prodejem nekončíme

Po prodeji bytu nebo domu je třeba zařídit převod energií, podání přiznání k dani a jiné záležitosti. Se vším Vám pomůžeme.

Finance vydělávají

Víme jak bezpečně investovat peníze nabyté prodejem nemovitosti, aby se rozmnožovaly a bylo to bezpečné. Sami investujeme a máme zkušenosti.

Proč si vybrat Reality PREMIER?

Jsme na trhu s nemovitostmi více než 10 let. Máme zkušenosti s byty, domy, pozemky i specifickými nemovitostmi jako jsou garáže nebo nebytové prostory.

Sami vlastníme nemovitosti a některé z nich prodáváme. Také nakupujeme pozemky a jiné nemovitosti z inzerce. Díky tomu se umíme vcítit do Vás jako prodávajícího, ale i do role kupujícího. To nám umožňuje jednat s pochopením a předem vyhovět požadavkům, které jste ještě ani nevyslovili.

Všichni naši spolupracovníci jsou léty ověření lidé. Ve všechny máme důvěru a svěřujeme jim i naše vlastní nemovitosti.

Není nic, co bychom za Vás neudělali. Naše síla je v tom, že máme na vše specialisty. Třeba přepis elektroměru může být pro někoho složitá a zdlouhavá dřina. My to umíme s úsměvem, dělá to pro nás specialista, který všechny instituce zná.

Pokud je Vaše nemovitost v horším stavu, umíme ji před prodejem opravit a maximalizovat tak prodejní cenu. Výdaje nám můžete zaplatit až po prodeji. Vždy je ale třeba promyslet, zda se to vyplatí. Jsou nemovitosti, které se nevyplatí ani vymalovat, ale jsou jiné, kde má smysl i rekonstrukce.

Naši makléři jsou specialisté, kteří mají svou práci opravdu rádi. Navštěvují školení a konference, abychom šli s dobou a znali nejnovější trendy. Jakmile se objevily virtuální prohlídky, začali jsme je na našich nemovitostech testovat a víme, kdy se vyplatí a kdy ne.

let zkušeností
10 +
rok
spokojených zákazníků
200 +
ruka-palec-nahoru
vyšší prodejní ceny
až o 20 %
sipka-cena-stoupa
obchodů s nemovitostmi
250 +
ikonka-transakce