PRODÁNO

Rodinný dům 4+1, pozemek 1201 m², Dolní Líštná, Třinec

Dvoupodlažní rodinný dům s dispozicí 4+1, sklepem, garáží, velkou zahradou a ovocným sadem v klidné ulici oblíbeného třineckého satelitu. 

Dům nabízí dostatek místa i pro velkou rodinu. V přízemí dispozice 2+1, v patře další dva pokoje, jeden z nich budoucí ložnice s vchodem do velkorysé šatny. V prvním patře dále naleznete kumbál s velkými úložnými prostory. Dům je podsklepený a kromě technické místnosti je ve sklepě dostatek prostoru také pro dílnu s ponkem nebo prostorný sklad.

Interiér domu prošel nákladnou a kvalitní rekonstrukcí. Čeká na vás vkusný interiér, ve kterém před vámi zatím nikdo nebydlel, vybavená kuchyň a zdařilá koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC. Dům je ihned k nastěhování a zcela bez investic!

Radost vám bude dělat velký pozemek s ovocným sadem, zahradou a garáží. Garáž má vrata na dálkové ovládání a je veliká 36 m² – pojme i opravdu velký vůz, a ještě zbyde dostatek místa na veškeré zahradní náčiní. Dům je vytápěn plynovým kotlem, v záloze je i kotel na tuhá paliva. Napojen je na vodovodní řad i obecní kanalizaci, k dispozici je navíc i studna.

Z Dolní Líštné se během několika minut dostanete do centra Třince nebo třeba do Polska za levnými nákupy a pohonnými hmotami, zároveň jste obklopeni lesy a poli uprostřed krásné přírody.

Lokalita