PRODÁNO

Patrový rodinný dům po částečné rekonstrukci s dispozicí 6+1, sklepem a půdou v lukrativní klidné části Šenova. Dům se stojí na rovinaté obdélníkové parcele o výměře 701 m2. Připojen je na vodovodní řad, kanalizaci i plyn.

Cena: 3 499 000 Kč

K domu patří velká zahrada, která nabízí dostatek prostoru pro dětské hry a odpočinek na slunci. Obytná plocha na dvou patrech činí zhruba 160 m2. U domu se nachází velká garáž a šopa.

V přízemní části domu můžete užívat velký obývací pokoj a prostornou kuchyň, využití dalších 3 pokojů je pak na vaší fantazii. V tomto patře najdete také samostatné WC a koupelnu, obojí po rekonstrukci. V prvním patře se pak nacházejí další 2 prostorné pokoje a vstup do podkroví. Dům je částečně podsklepený. Topení je řešeno plynovým kotlem.

V obci se nachází mateřská i základní škola, zastávka MHD je v krátké pěší vzdálenosti od domu. Do 10ti minut chůze od domu můžete využít také služeb restaurace a obchodu se smíšeným zbožím.

Pokud hledáte prostorný dům za dostupnou cenu s hezkou zahradou a dobrou dispozicí pro rodinu s dětmi, pak je tento dům pro vás tou správnou volbou. Bližší informace vám rádi poskytneme na telefonu nebo při prohlídce domu.

Půdorysy

Lokalita