Rodinný dům 4+1 + podkroví, sklep, garáž a hospodářská budova v lukrativní klidné části Karviná-Hranice, na pozemku o výměře 623 m2. Karviná-Hranice je žádaná lokalita, kde bydlíte v podstatě na vesnici, ale do centra Karviné je to autem pár minut.

Cena: 3 894 000 Kč 

Dům poskytuje dostatek prostoru i pro velkou rodinu. Obytná plocha na dvou patrech činí přes 150 m2. V dojezdové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost.

V přízemní části domu můžete užívat obrovský obývací pokoj, kuchyň s novou linkou, prostornou nově zrekonstruovanou koupelnu a samostatnou toaletu. Dům je částečně podsklepený. V patře domu najdete další 3 obytné pokoje a 2 podkrovní vestavby, které mohou posloužit třeba jako šatna nebo úložiště věcí.

Dům je připravený k nastěhování, je čerstvě zrekonstruovaný. Dům je napojen na vodovodní řád a obecní kanalizaci. Topení je řešené elektrickým kotlem a zároveň krbovými kamny napojenými na vytápěcí okruh. Je tedy možné topit pouze dřevem nebo pouze elektřinou nebo obojím. Například lze stále topit v krbových kamnech a až pokud by vyhasly, zapne se elektrický kotel.

Lokalita