PRODÁNO

Rodinný dům 200 m², pozemek 1093 m², Podvojná, Bohumín - Skřečoň

Rodinný dům s dispozicí 8+1 v hezké a klidné části Bohumína-Skřečoně, na pozemku o výměře 1093 m2. Na zahradě hned u vjezdu je druhý domek o velikosti prostorného 2+1.

Cena: 3 990 000 Kč

Dům poskytuje dostatek prostoru i pro velkou rodinu. Zastavěná plocha domu je zhruba 130 m2, užitná pak vzhledem k dalšímu patru dost přes 200 m².

V přízemní části domu můžete užívat 4 velké pokoje, kuchyň s komorou, zrekonstruovanou koupelnu a samostatnou toaletu. Dům je kompletně podsklepený. V patře domu najdete další 3 obytné pokoje a 2 prostorné podkrovní vestavby, které mohou posloužit jako šatna nebo úložiště věcí.

Dům prošel renovací, je vymalovaný a připravený k okamžitému nastěhování. Střecha je v dobrém stavu. Dům je vytápěn zánovním ekologickým kotlem na tuhá paliva (2017), což v současné a budoucí energetické situaci jednoznačně oceníte. Napojen je na vodovodní řád, odpady jsou svedeny do jímky.

Zcela unikátní je pak přítomnost dalšího minidomku na zahradě. Jedná se o bývalou hospodářskou budovu, která byla přebudována do obytné podoby s dispozicí prostorné 2+1 (70 m2) a vlastní koupelnou s bojlerem a sprchovým koutem. Vytápěn je stylovými krbovými kamny. Využití jistě najde jako bydlení pro odrostlejší děti, pro starší rodiče nebo třeba na pronájem, který pomůže zafinancovat hypotéku.

Velkou rovinatou zahradu s pergolou oceníte jistě vy i vaše děti.

Půdorysy

Lokalita