Celkem 14 stavebních pozemků (z toho šest již prodaných) určených ke stavbě chaty nebo rodinného domu v krásné přírodě u řeky Sázavy.

Velikosti pozemků od 531 do 766 m². Je možné koupit jeden nebo více.

Cena od 1 062 000 Kč (2000 Kč za m²)

Budčice jsou hodinu autem z centra Prahy, je to rekreační oblast u Zruče nad Sázavou. Obec je na konci slepé silnice, je tu krásné ticho a klid. Řeka Sázava obtéká celou oblast a je sto metrů od pozemku, který je na kopečku a proto v žádném případě nehrozí záplavy. Zázemí pro pohodlný život najdete v sousedních Vlastějovicích, kde je obecní úřad, MŠ, ZŠ, pošta, obchod, restaurace, autobusové i vlakové spojení.

Obcí prochází Cyrilometodějská cyklostezka, která lemuje řeku Sázavu téměř po celém jejím toku. Na kole je to z pozemku k řece 2 minuty. U jezu najdete vodní mlýn a také kiosek s půjčovnou lodí. Nedaleko se nachází i vodácké tábořiště Mexikana, nebo rekreační středisko Radost a také Camp U sudů.

Pozemky jsou dle územního plánu částečně v oblasti RI – Stavby pro individuální rekreaci a částečně v oblasti BV – Bydlení v rodinných domech venkovské. Je možné stavět rodinné domy nebo rekreační domy a chaty. Omezení na zastavěnost pozemku v územním plánu není.

Majitel pozemků již požádal u ČEZ o přípojky elektřiny, včetně sloupků na každém pozemku a také uhradil poplatek. ČEZ se smluvně zavázal přípojky vybudovat do 21.6.2024. Majitel má také v plánu vybudovat mezi pozemky štěrkovou cestu. Na vodu je třeba vybudovat studnu a pro odpad septik. V oblasti je dostatek vody.

Pokud se chcete o výjimečnosti tohoto místa přesvědčit sami, prosím, kontaktujte nás.

Lokalita