PRODÁNO

Rodinný dům přímo u lesa, se vstupem zahradní brankou na lesní pozemek. Zahrada je orientovaná k lesu. Terasové dveře z obývacího pokoje a okno z hlavní ložnice mají přímý výhled do lesa.

Dům má dispozici 6kk, dvě koupelny s WC a jedno samostatné WC.

Cena: 13 870 000 Kč

 

 V přízemí je za prostorným zádveřím obývací pokoj s kuchyní a dále pracovna. Samozřejmě také koupelna s WC a prádelna s technickým zázemím na pračku a s dostatečným prostorem na věšení prádla.

 Do prvního patra je vstup po dubovém schodišti.

V prvním patře jsou dva pokoje, velká ložnice se vstupem do velkorysé šatny a jedna útulná místnost využitelná jako relaxační prostor, pracovna nebo malý pokojík. V patře je hlavní koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC a další samostatné WC.

Dům navrhoval architekt a interiéroví designéři, je postaven z vysoce kvalitních materiálů. Podlahy z olejovaného dubu, parapety také, dveře a obložky z jasanového masivu. Obklady dovezené z Itálie, trojvrstvá okna v barvě antracit a dvě široká francouzská okna na terasu a zahradu. U všech WC jsou bidetové sprchy. Přízemní stropy jsou nadstandardně vysoké pro příjemnější pocit z prostoru. Vytápění podlahové, technicky zajištěné úsporným tepelným čerpadlem. Okna jsou opatřena venkovními žaluziemi pro tepelnou a světelnou pohodu. V několika místnostech je ve stropních lištách skryté LED osvětlení v teplém odstínu s plynulou regulací světlosti. Po domě jsou počítačové a televizní rozvody.

Dům se prodává nezařízený. Na kuchyň je provedena příprava tak, aby si konkrétní provedení určil nový majitel dle svého vkusu.

Dům je dvanáct minut pěšky od vlakové stanice pražské integrované dopravy. Vlak do Prahy jezdí ve špičce každých 10-20 minut. Cesta do centra Prahy-Hlavní nádraží trvá vlakem 31 minut. Autem na Václavské náměstí trvá cesta 26 minut.

Půdorysy:

Lokalita