PRODÁNO

Chalupa 107 m², pozemek 297 m², Vlkančice

Krásně zrekonstruovaná prostorná chalupa v malebné krajině u řeky Sázavy. 

Cena: 4 290 000 Kč

Hledáte chalupu k víkendové i prázdninové rekreaci nebo dokonce nový domov v krásné přírodě? Tento dům se nachází v blízkosti řeky Sázavy, ve vesničce uprostřed lesů a přitom pouze 40 minut od centra Prahy.

Chalupa má útulnou zahradu se zastřešeným posezením a venkovním krbem. Její vzrostlé stromy zde poskytují stín, soukromí a klid. Stojí u celoročně udržované, ale klidné silnice, která slouží jen pro pár domů. Chalupa je z části v perfektním stavu, má téměř novou střechu a pěknou fasádu. Vnitřní prostory se dají buď využívat tak jak jsou ve stylu chalupy, nebo čekají na rekonstrukci podle představ nového majitele. Zajímavý je například samostatný vchod do půdních prostor, kde lze vybudovat třeba apartmán pro vaše děti nebo přátele. Z ulice je také vchod do garáže, ze které se dostanete na další rozlehlou půdu. Za zmínku stojí i malý sklep s kamennými schody vhodný na víno nebo potraviny.

V obci žije přibližně 200 obyvatel a poskytuje dnes tolik vzácný klid, ale i prostor pro aktivní odpočinek, jako je například toto přírodní koupaliště s občerstvením a s unikátní saunou.

Dále jsou tu tenisové kurty nebo volejbalové hřiště, kde se můžete zúčastnit každoročního turnaje v plážovém volejbalu nebo i Vlkančického triatlonu. A na výlety je možné využít spoustu turistických a cykloturistických tras po okolí. Ve vesničce je prodejna smíšeného zboží, hospoda a kulturní dům.

Půdorysy

Lokalita